Onjuiste informatie of wijzigingen doorgeven via secretariaat@klootschieten.com

 

Klootschietersfederatie Midden Twente -K.M.T.

Achteres/Tubb. E. Horenberg em.horenberg@outlook.com

Niej Haarbig W. Hartlief larsmasselink@hotmail.com

De Huier A. Olde Olthof secretariaat@kvdehuier.nl

Kluppelshuizen H. Broekhuis h.broekhuis@rwbwaterservices.nl

Nijverdal R. Geurtse regineniehoff5@gmail.com

 

Klootschietersafdeling Noord Twente -K.N.T.

Albergen P. Hofhuis pamhofhuis@gmail.com

Kleine David J. Tulk tulk@planet.nl

Langeveen H. Snijders herman12_12@hotmail.com

Mander A. Kuis anneriet_a@hotmail.com

Manderveen H. Gijsbers secretariaat.kvmanderveen@hetnet.nl

Reutum A. Lansink kvreutum@gmail.com

De Veldhoek M. Busscher mariet1708@gmail.com

 

Twentse Klootschieters Combinatie – T.K.C.

de Brink P. Veelers pita.veelers@gmail.com

de Gunne Tom Reinders tom_reinders@hotmail.com

H.K.V. J. Kuiper jos.kuiper@ziggo.nl

Hertme B. Monnink bmonnink@gmail.com

Lattrop/Brekl. R. Niehof raymondniehof@gmail.com

De Nijstad Kevin Weiden kevinweiden@hotmail.com

Oud-Ootmarsum R.Groeneveld info@kvoudootmarsum.nl

Soasel E. Paus e.paus@sherpa-ic.nl

Wilskracht Thijs Veldhuis thijsveldhuis19@hotmail.com

 

Drenthe

E.D.K.V. Fort M. de Wit mdw7@hotmail.com

Steeds Verder Elim L. Hemmeskvsteedsverderelim@gmail.com

KV Nei Drenthe Vledder L. van der Sluis coenenliesbeth1@kpnmail.nl

KV Staphorst W. Mostert mostertw@outlook.com

KV De Meulewieke Ronny Joustra meulewieke@gmail.com

 

Achterhoekse Klootschieters Federatie – A.K.F.

‘t Broek W. Zieverink f2hwmzieverink@hetnet.nl

Dijkhoek J.R. Meijerink jrmeijerink73@gmail.com

Eibergse Klootschiet Verg. S. Meijer sandra.meijer@planet.nl

Heksenkring O. Hogenbirk kv.de.heksenkring@live.nl

De Hemmele S. Spil sabine.spil@gmail.com

Klein Dochteren D. Vermeer secretariaatkvkleindochteren@gmail.com

De Mölle G. Rouwenhorst gerardrouwenhorst@kickmail.nl

Onderlingen D. te Hoonte danieltehoonte@hotmail.com

Respelhoek R. Tragter ritatragter@kpnplanet.nl

Winterswijk J.A. ten Dolle j.tendolle@planet.nl

Zwolle G.J.M. Assinck info@kvzwolle.nl

 

Klootschieters Federatie Ysselstreek – K.F.Y.

A.K.V. Gelre A. Beekman annikabeekman@kpnmail.nl

K.V. Bekkumer N. Brinkhuis nicole_brinkhuis@hotmail.com

K.V. Doesburg N. Besselink kvdoesburg@live.nl

E.D.K.V. G.J. van Duuren info@edkv.com

‘t Haagje H. van ‘t Ende hansvantende@lijbrandt.nl

K.V. Lync B. Meijerink biancameijerink@hotmail.com

KV Stenen Kamer ’82 G.J. ten Wolde a.dieperink@upc.nl

K.V. Midden Betuwe G. Elferink gerhardelferink@hotmail.com

Rode Herten G. Brinker info@rodeherten.nl

T.K.V. B. Mentink info@teugseklootschietersvereniging.nl

t Trefpunt H. Aalbers haalbers@live.nl

K.V. Warnsveld Samantha Sloetjes info@kvwarnsveld.nl

Wilp-Achterhoek G. Vukkink goosvukkink@hotmail.com

‘t Woudhuis Mw. A. vd Steen secretariaatkvw@hotmail.nl

Yellow Turbo’s P. Groothedde groo6620@planet.nl

 

Kloatscheeters Twente Oost

Secretariaat: Eric Kempers. erickempers@hotmail.com

Beuningen, Eric Groener, secretaris@kvbeuningen.nl

Dorp Boer, Rudy Notkamp, rnotkamp@hotmail.com

De Toekomst, Berthil Velthuis, b.velthuis@twentscarmelcollege.nl

Java, Gerhard Snippers, secretaris@kvjava.nl

Klootschiet Vereniging Kolkersveld Losser, Eric Polman, epolman@home.nl

Lemselo, Bert Heghuis, bert.heghuis@gmail.com

Nooit Gedacht, Rene Oude Griep, reneoudegriep@gmail.com

Noord Berghuizen, Ben Leferink op Reininkc, ben.lor@planet.nl

Ons Genoegen, Mark Lage Venterink, mark_lage_venterink@hotmail.com

Ons Streven Tilligte, Bart Koekkoek, onsstreven@live.nl

Rossum, Eddy Engelbertink, eddyengelbertink1@gmail.com

Steeds Vooruit, Herman Velthuis, secretariaat@kvsteedsvooruit.nl

Vooruit Losser, Eric Kempers, erickempers@hotmail.com

Vooruitzicht, Roy Luttikhuis, kvvooruitzicht@hotmail.com

Brabant

De Kempen A. de Swart apadeswart@gmail.com