Onjuiste informatie of wijzigingen doorgeven via secretariaat@klootschieten.com

 

Klootschietersfederatie Midden Twente -K.M.T.

Achteres/Tubb. E. Horenberg em.horenberg@outlook.com

Niej Haarbig W. Hartlief kvniejhaarbig@tiscali.nl

De Huier F. Timmerhuis secretariaat@kvdehuier.nl

Kluppelshuizen H. Broekhuis h.broekhuis@rwbwaterservices.nl

Nijverdal R. Geurtse regineniehoff5@gmail.com

 

Klootschietersafdeling Noord Twente -K.N.T.

Albergen P. Hofhuis pamhofhuis@gmail.com

Kleine David J. Tulk tulk@planet.nl

Langeveen H. Snijders herman12_12@hotmail.com

Mander A. Kuis anneriet_a@hotmail.com

Manderveen H. Gijsbers secretariaat.kvmanderveen@hetnet.nl

Reutum A. Lansink kvreutum@gmail.com

De Veldhoek G. Platenkamp gerardplatenkamp@hotmail.com

 

Twentse Klootschieters Combinatie – T.K.C.

de Brink P. Veelers veelers@tele2.nl

de Gunne J.H. Bolink josbolink@hetnet.nl

H.K.V. J. Kuiper jos.kuiper@ziggo.nl

Hertme B. Monnink bmonnink@gmail.com

Lattrop/Brekl. R. Niehof raymondniehof@gmail.com

De Nijstad M. oude Hengel moudehengel@hotmail.com

Oud-Ootmarsum R.Groeneveld info@kvoudootmarsum.nl

Soasel A. Loohuis agmloohuis@zonnet.nl

de Vijfsprong G. Kamphuis kvvijfsprong@gmail.com

Wilskracht L. Sch.Lubberink l.scholtelubberink@kpnplanet.nl

 

Drenthe

HAC Meppel Mw. A. Steenbergen stonie@tele2.nl

E.D.K.V. Fort M. de Wit mdw7@hotmail.com

Steeds Verder Elim K. ten Cate

KV Nei Drenthe Vledder K. Woudsma ktwoudsma@kpnmail.nl

KV Staphorst W. Mostert wimhillie@hotmail.com

KV De Meulewieke Ronny Joustra meulewieke@gmail.com

 

Groningen

KC Aal Wieder A. Walhout a.walhout@ziggo.nl

 

Achterhoekse Klootschieters Federatie – A.K.F.

‘t Broek W. Zieverink f2hwmzieverink@hetnet.nl

Dijkhoek J.R. Meijerink smeijerink@planet.nl

Eibergse Klootschiet Verg. R. Roerdink rickroerdink@hotmail.com

Heksenkring O. Hogenbirk kv.de.heksenkring@live.nl

De Hemmele L. Wopereis

Klein Dochteren E. Bannink ellen_bannink@hotmail.com

De Mölle G. Rouwenhorst gerardrouwenhorst@kickmail.nl

Onderlingen D. te Hoonte danieltehoonte@hotmail.com

Respelhoek R. Tragter ritatragter@kpnplanet.nl

Winterswijk J.A. ten Dolle j.tendolle@planet.nl

Zwolle H.E. Smeenk h.smeenk3@chello.nl

 

Klootschieters Federatie Ysselstreek – K.F.Y.

A.K.V. Gelre A. Beekman annika.beekman@tele2.nl

K.V. Bekkumer E. Roelofs eppieroelofs@home.nl

K.V. Doesburg N. Besselink kvdoesburg@live.nl

E.D.K.V. G.J. van Duuren info@edkv.com

K.V. Full Speed T. Boot snelboot@planet.nl

‘t Haagje H. van ‘t Ende hansvantende@lijbrandt.nl

K.V. Lync B. Meijerink biancameijerink@hotmail.com

KV Stenen Kamer ’82 G.J. ten Wolde a.dieperink@upc.nl

K.V. Midden Betuwe G. Elferink gerhardelferink@hotmail.com

Rode Herten G. Brinker info@rodeherten.nl

T.K.V. B. Mentink b.ment1951@gmail.com

t Trefpunt H. Aalbers haalbers@live.nl

K.V. Warnsveld A. van der Heijden a.vanderheijden@euphony.nl

Wilp-Achterhoek G. Vukkink goosvukkink@hotmail.com

‘t Woudhuis Mw. A. vd Steen secretariaatkvw@hotmail.nl

Yellow Turbo’s P. Groothedde groo6620@planet.nl

 

Kloatscheeters Twente Oost

Secretariaat: Eric Kempers. erickempers@hotmail.com

Beuningen, Eric Groener, secretaris@kvbeuningen.nl

Dorp Boer, Rudy Notkamp, rnotkamp@hotmail.com

De Toekomst, Berthil Velthuis, b.velthuis@twentscarmelcollege.nl

Java, Gerhard Snippers, secretaris@kvjava.nl

Klootschiet Vereniging Kolkersveld Losser, Eric Polman, epolman@home.nl

Lemselo, Gerard Olde Venterink, kvlemselo@home.nl

Nooit Gedacht, Rene Oude Griep, reneoudegriep@gmail.com

Noord Berghuizen, Jan Grunder, jan.grunder@planet.nl

Ons Genoegen, Henri uit het Broek, henriuhbroek@hotmail.com

Ons Streven Tilligte, Bart Koekkoek, onsstreven@live.nl

Rossum, Eddy Engelbertink, i.engelbertink@home.nl

Steeds Vooruit, Herman Velthuis, secretariaat@kvsteedsvooruit.nl

Vooruit Losser, Eric Kempers, erickempers@hotmail.com

Vooruitzicht, Roy Luttikhuis, kvvooruitzicht@hotmail.com

Brabant

De Kempen A. de Swart tdeswa@cs.com